Paweł Krecz
name

Paweł Krecz

profil

Paweł Krecz jest członkiem grupy Construction Product Development & Management w firmie Bentley Systems. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze użyteczności publicznej, budownictwie i branży infrastrukturalnej jako inżynier, planista i specjalista ds. kontroli projektów. Realizował duże projekty w Polsce (jego kraj rodzinny), na Litwie, w USA i Wielkiej Brytanii. Studiował energetykę, socjologię oraz zarządzanie w budownictwie.
Paweł dołączył do firmy SYNCHRO Software (obecnie Bentley Systems) w 2015 roku. Początkowo pomagał użytkownikom na całym świecie w zarządzaniu projektami z wykorzystaniem platformy technologicznej SYNCHRO, doradzając w zakresie najlepszych praktyk i zapewniając doświadczenie w zakresie wirtualnego projektowania i budowy; obecnie zajmuje się rozwojem i zarządzaniem głównymi rozwiązaniami SYNCHRO w ramach Grupy Construction jako kierownik strategiczny. Mieszka w Leeds, Wielka Brytania.
Poznaj Pawła, zadaj mu trudne pytania techniczne dotyczące produktów SYNCHRO, przedyskutuj swoje projekty lub zaproponuj mu pomysł lub dwa…

Tytuł prelekcji:
Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość. Czas w projekcie. 

Tytuł warsztatów:
Metoda planowania w oparciu o model BIM